Головна » 2018 » Березень » 20 » Методична розробка
20:23
Методична розробка

З метою поліпшення науково-методичного забезпечення роботи зі здібною та обдарованою молоддю, залучення педагогів Херсонської області до вирішення сучасних проблем освіти, в листопаді 2017 року – лютому 2018 року проведено обласний заочний конкурс методичних розробок навчальної літератури за дослідницько-експериментальним напрямом позашкільної освіти.

Всього на Конкурс надано 16 методичних напрацювань від педагогів м. Херсона та області: від освітніх закладів міста Херсона – 9 робіт, Херсонської області – 7 робіт. Загальна кількість учасників Конкурсу склала 17 педагогів, з них від міста Херсона – 12 конкурсантів, з області – 5 конкурсантів.

Загальна кількість робіт-переможців – 13. З міста Херсона – 8 робіт, з міст та районів області – 5 робіт.

Перше місце у номінації «Навчальна література» (секція: загальноосвітня діяльність) посів методичний посібник для вчителів англійської мови «Літні мовні табори та школи: організаційні і методичні засади в умовах загальноосвітнього навчального закладу». Херсон – 2015. Укладачі: Гаврилюк Олена Степанівна, - директор школи, учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель; Бабенко Наталя Миколаївна, – заступник директора з НВР, учитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії. У склад редакційної колегії методичного посібника увійшли вчителі англійської мови Чайка О.В., Корнієнко М.М., Широченко Т.М.

 

Переглядів: 34 | Додав: Школа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0