Головна » 2018 » Листопад » 9 » День української писемності та мови
22:30
День української писемності та мови

Щорічно в  Україні 9 листопада  відзначається День української писемності та мови.

XІХ  Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика офіційно відкрито в Херсонській спеціалізованій школі № 57  з поглибленим вивченням іноземних мов. На свято були запрошені гості: представники управління освіти та методичного кабінету, учителі української мови та літератури Херсонської області.

В актовій залі школи відбулися урочистості з нагоди свята любові та пошани до державної мови. З вітальним словом виступила Марецька Л.П.,завідувач навчально-методичної лабораторії української мови та літератури Херсонської академії неперервної освіти, яка привітала усіх учасників та побажала їм успіхів, наголосивши, що  доля народу тісно пов’язана з долею мови. Учасники заходу декламували вірші про мову, співали запальні українські пісні.

Традиційно в цей день у прямому ефірі транслюють "Диктант національної єдності", який може написати будь-який охочий. До його написання долучилися учні та працівники школи.

Цей День української писемності об’єднує дітей, учителів і показує високий прояв почуття патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини.

Переглядів: 22 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0