Головна » 2018 » Жовтень » 10 » День Учителя – день учнівського самоврядування!
21:52
День Учителя – день учнівського самоврядування!

День Учителя – найкращий в році день, як для учнів так і для учителів, тому що в цей день учні намагаються створити справжнє свято. А саме: впродовж цього дня школярі не тільки слухняні, ввічливі і уважні, але й пробують брати управління школою в свої руки, приміряють на себе роль директора, заступників та учителів.

В цей день у школі керують учні. Самі проводять заздалегідь підготовлені уроки для однолітків та малюків, розважають на перервах піснями і конкурсами учителів, готують сюрпризи. Цілий день у школі панує святкова атмосфера добра, тепла, взаєморозуміння, піднесений настрій у кожного і радісний блиск щастя в очах.

Свято завершується концертом, який підготували самі учні. Пісні, танці, жарти і щирі побажання дарували вихованці дорогим учителям.     

Свято вдалося на славу. Як же довго ми чекали на цей день, як готувались і як швидко він пройшов. Побільше б таких Днів, коли б ми щиро могли б віддячити, вклонитися до землі і сказати: «ВЕЛИКЕ СПАСИБІ за вашу нелегку працю, МУДРІ НАШІ НАСТАВНИКИ, ДОРОГІ УЧИТЕЛІ!»

Переглядів: 41 | Додав: Школа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0