Головна » 2018 » Лютий » 22 » День рідної мови
20:09
День рідної мови

І там, де живе рідна мова,

                                                                               Живе український народ.

 

21 лютого у Херсонській школі І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов  відбулося  святкування  Міжнародного дня рідної мови.

Упродовж  дня  проводилися інформаційні хвилинки, виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян.

У цей день  школярі  брали участь у конкурсі читців «Мова-найдорожчий скарб». Декламували вірші про рідну мову, демонстрували її красу і велич, своє шанобливе ставлення до неї.

Ознайомились із тематичною виставкою літератури у шкільній бібліотеці та взяли участь у вікторині  « Рідна мова калинова».

Школярі   стали активними учасниками  флешмобу «Наша мова калинова» , під час  якого показали свої артистичні здібності, виконуючи пісні й хореографічні композиції.

Мова, якої нас навчила рідна мати, повнить наші думки. З нагоди свята  для учнів 5-х класів проведена вікторина «Чи правильно ми говоримо»; учні 6 класу взяли участь у мовному турнірі «Диво калинове - рідне українське слово»; у  8 класах пройшла вікторина «Найкращий знавець рідної мови».

Діти мали можливість випробувати свої знання мови, узявши участь у написанні диктанту «Без мови немає народу», а також відчути себе частинкою української нації.

Ми – українці!  Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову,  що дісталась нам у спадок від наших пращурів.

Переглядів: 90 | Додав: Школа | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0