Вшанування героїв

План заходів роботи клубу «Ми – Українці»

Зміст заходу

Дата

Відповідальні

1.

Фестиваль «Україна у моєму серці» серед учнів 1-8 кл.

жовтень

Педагог-організатор,КК

2.

Брейн-ринг «Ігри патріотів»

Серед учнів 7-10 кл.

листопад

Педагог- організатор, вчителі історії

3.

Фото вернісаж « Зимова Україна» серед учнів 7-11 кл.

грудень

Педагог – організатор, комісія з питань культури та дозвілля

4.

Конкурс поетичних творів « Видатний українець ХХІ століття» серед учнів 5-11 кл.

січень

Педагог-оргіназатор, вчителі української мови та літератури

5.

Спортивно розважальне свято «Маленькі олімпійці»

серед учнів 1-4 класів

лютий

Педагог-організатор, учителі фізичного виховання, КК 1-4 кл.

6.

Флешмоб «Нехай почує кожен – ми діти своєї країни», серед учнів 1-11 класів

березень

Педагог-організатор,

Тарабарова Г.В.

7.

Конкурсна програма «Фестиваль європейських країн», серед учнів 5-11 кл.

квітень

Педагог-організатор, КК

8.

Парад вишиванок, серед учнів 1-11 кл.

травень

Педагог-організатор,КК

 

До Дня Соборності України

17.01.2018 у шкільній бібліотеці пройшли уроки, присвячені Дню Соборності України, у 4-Б та 4-В класах. Діти познайомилися з історією нашої держави початку ХХ ст.,переглянули архівні документи, подивилися фрагмент хроніки – фільму, головною метою якого було донести бажання українців жити великою єдиною родиною.

Волонтерська допомога!

Висловлюємо подяку учнівському та педагогічному колективу школи за активну волонтерську допомогу воїнам АТО.

ВІТАЄМО КОМАНДУ «ВАВИЛОН» З ГІДНИМ ВИСТУПОМ У МІСЬКОМУ ЕТАПІ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «ДЖУРА»

Учні відвідали військову частину Національної гвардії України

27 листопада учні 10-11 класів відвідали військову частину Національної гвардії України. Учні мали змогу ознайомитись із технікою та озброєнням військових, устроєм військових казарм, відвідати кімнату бойової слави та навіть скуштувати справжнього солдатського хлібу.

Шануємо своїх героїв!

27 жовтня на Набережній в парку Слави, відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату з нагоди святкування 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Україна в моєму серці

14 жовтня у стінах нашої школи відбувся вже традиційний фестиваль мистецтва «Україна в моєму серці». Участь у якому прийняли шкільні колективи з 2 по 8 класи.

Привітали воїнів АТО із Днем Козацтва

До Всеукраїнського Дня Козацтва у нашій школі відбувся благодійний збір гуманітарної допомоги воїнам АТО.

Відповідь нескореного народу

Напередодні великого державного свята – Дня Захисника України до нашої школи завітали військовослужбовці, що стояли на передовій у АТО. Школярі з цікавістю та гордістю зустріли гостей – Романа Князя старшого стрілка -кулеметника, штурмовика-розвідника та Дмитра Обозного сапера-гранатометника, які добровільно вступили до рядів захисників нашої Батьківщини.

Особисті історії хлопців нікого не залишили байдужими. Школярів цікавило багато фактів, але думка простежувалася одна: Як це, коли не знаєш, чи доживеш до завтра, розуміючи, що тебе чекають вдома батьки, діти, дружина чи дівчина? Як усвідомлювати, що твоє життя залежить від того, стрілятиме ворог чи ні? Відповіді на ці питання викликали багато емоцій – і посмішки, і співчуття, і сльози.

Сподіваємось що лише справжні патріоти стануть дзеркалом суспільства,у якому будуть відображуватися тільки герої, такі, як Дмитро та Роман.

День рідної мови

І там, де живе рідна мова,

                                                                               Живе український народ.

 

21 лютого у Херсонській школі І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов  відбулося  святкування  Міжнародного дня рідної мови.

Упродовж  дня  проводилися інформаційні хвилинки, виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян.

У цей день  школярі  брали участь у конкурсі читців «Мова-найдорожчий скарб». Декламували вірші про рідну мову, демонстрували її красу і велич, своє шанобливе ставлення до неї.

Ознайомились із тематичною виставкою літератури у шкільній бібліотеці та взяли участь у вікторині  « Рідна мова калинова».

Школярі   стали активними учасниками  флешмобу «Наша мова калинова» , під час  якого показали свої артистичні здібності, виконуючи пісні й хореографічні композиції.

Мова, якої нас навчила рідна мати, повнить наші думки. З нагоди свята  для учнів 5-х класів проведена вікторина «Чи правильно ми говоримо»; учні 6 класу взяли участь у мовному турнірі «Диво калинове - рідне українське слово»; у  8 класах пройшла вікторина «Найкращий знавець рідної мови».

Діти мали можливість випробувати свої знання мови, узявши участь у написанні диктанту «Без мови немає народу», а також відчути себе частинкою української нації.

Ми – українці!  Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову,  що дісталась нам у спадок від наших пращурів.

ВИХОВУЄМО ПАТРІОТА!

До військової частини була передана чергова маскувальна сітка! Дякуємо учнівському та педагогічному колективу за допомогу та підтримку!