1

День Херсона

18 вересня учні 7-б класу ЗНЗ №57 здійснили віртуальний медіа – екскурс «Автографи історії на вулицях міста». Діти прослухали легенду про створення Херсона, дізнались якими пам’ятками відома Херсонська земля, переглянули медіа додаток «Вулиця Пилипа Орлика», «Історія вулиці Ярослава Мудрого» та поринули в атмосферу минулого міста, довідались про видатних особистостей, які були причетні до будування та розвитку міста. 

Вогонь скорботи палає в серці

З нагоди вшанування 85-х роковин Голодомору в Україні  26.11.2018 для учнів 8-Б класу було проведено вечір-спогад «Вогонь скорботи палає в серці». Діти дізнались про причини, перебіг і наслідки найстрашнішої трагедії в історії українського народу ХХ століття – Голодомору 1932-1933 років.

 День боротьби зі СНІДом

  4 грудня 2018 р. в 10-А  класі була проведена лекція до Дня боротьби зі СНІДом, яка дала змогу задуматися про такі аспекти як:

-дорослість;

-кохання;

-безпека  здоров’я;

-самозахист  та відносини у родині.

А саме головне - що відповідальність за наші вчинки полягає  на кожного з нас.

У 4-Б  класі пройшов конкурс малюнків  до свята Святого Миколая . На уроці було переглянуто стрічку мультфільмів, які допомогли виконувати завдання. Переможець отримав від Св. Миколая солодощі.