1

День Херсона

18 вересня учні 7-б класу ЗНЗ №57 здійснили віртуальний медіа – екскурс «Автографи історії на вулицях міста». Діти прослухали легенду про створення Херсона, дізнались якими пам’ятками відома Херсонська земля, переглянули медіа додаток «Вулиця Пилипа Орлика», «Історія вулиці Ярослава Мудрого» та поринули в атмосферу минулого міста, довідались про видатних особистостей, які були причетні до будування та розвитку міста. 

Вогонь скорботи палає в серці

З нагоди вшанування 85-х роковин Голодомору в Україні  26.11.2018 для учнів 8-Б класу було проведено вечір-спогад «Вогонь скорботи палає в серці». Діти дізнались про причини, перебіг і наслідки найстрашнішої трагедії в історії українського народу ХХ століття – Голодомору 1932-1933 років.

 День боротьби зі СНІДом

  4 грудня 2018 р. в 10-А  класі була проведена лекція до Дня боротьби зі СНІДом, яка дала змогу задуматися про такі аспекти як:

-дорослість;

-кохання;

-безпека  здоров’я;

-самозахист  та відносини у родині.

А саме головне - що відповідальність за наші вчинки полягає  на кожного з нас.

У 4-Б  класі пройшов конкурс малюнків  до свята Святого Миколая . На уроці було переглянуто стрічку мультфільмів, які допомогли виконувати завдання. Переможець отримав від Св. Миколая солодощі.

Гідність та свобода

20 лютого минає п’ять років з того часу, коли Україна пережила криваві події – розстріли на Майдані. На годину історичної правди «Революція Гідності і Свободи» були запрошені учні 6-а класу ЗНЗ №57. Діти вшанували пам'ять героїв Небесної сотні, дізналися про події, які відбувалися на Майдані, в столиці України 2013-2014 року. Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива їх слава.

Екскурсія на Херсонський хлібокомбінат

Экскурсія на Херсонський хлібокомбінат  була не тільки цікавою для учнів 2-А класу ,але і пізнавальною. Зрозуміло було який це труд, від зернятка до хліба. Робітники комбінату  пригощали наших дітей хлібом та круасанами.  Діти зрозуміли ,що до хліба треба ставитися з повагою.

Урок до дня народження Л.Українки

Урок до дня народження Л.Українки пройшов у 4-Б класі. Учні знайомились з дитинством,юністю та творчими роками поєтєси. Читали  із захопленням вірші ,які маленька Леся написала вже в свої десять років.

Контент ввічливості

Під час бібліотечного уроку "Пригоди у контенті ввічливості" учні 5-а класу ЗНЗ №57 ознайомилися з правилами безпечного користування різноманітними послугами мережевих комунікацій, нормами ввічливого спілкування в Інтернеті, довідались, які бувають комп’ютерні віруси, хто такі інтернет-злодії, що таке спам та як цих небезпек і неприємностей уникнути, а також ознайомились із правилами Кодексу Нетикету.

До дня народження Т.Г.Шевченка

Учні 7-в класу ЗНЗ №57 були запрошені на відео – подорож залами Національного музею Т. Шевченка «Геній слова і пензля».

День визволення Херсону від фашистів

На ЗС квест «Сила нескорених», присвячений 75 – річчю визволення Херсона від нацистських загарбників було запрошено учнів 9-а класу ЗНЗ №57.