14 років тому, у 2001 році нашу школу закінчила талановита дівчина Недигалова Анна. «Анюта завжди була завзятою дівчиною з добре розвиненими лідерськими якостями та доброю душею», каже її колишній класний керівник Кальніченко Тетяна Анатоліївна. Але хто ж міг припустити, що вона зможе досягнути дійсно міжнародного рівня визнання. У травні 2018 року Анна Велш (Недигалова) отримала наукову ступінь у Howard Community College, США, штат Колумбія, Меріленд та була обрана головним спікером на весняній церемонії нагородження випускників. В своєму інтерв’ю американській пресі Анна каже: «Ніколи не треба боятися робити помилки, треба лише йти вперед. Я сама перетворилась із дівчини, яка щойно приїхала до цієї країни і хвилювалася під час замовлення піци в місцевому ТРЦ на жінку лідера…».

Учителі та учні школи 57 бажають успіхів Анні Велш (Недигаловій) та пишаються власними випускниками.

Чуклова Вероніка, 7 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови.

Домарацький Антон, 7 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Власенко Ірина, 10 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії,  з трудового навчання, учасник І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секції теології та релігієзнавства, перспективних технологій).

Кісельгоф Анна Євгенівна, 11 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови, учасник І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секція англійська мова).

Коліда Анастасія Олегівна, 11 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, учасник І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секція англійська мова).

Москаленко Єлизавета Сергіївна, 10 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, учасник І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секція англійська мова).

Мруга Дар’я, 6 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

Полторацька Аліна, 10 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та іспанської мови, призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секція лісознавства).

Товкун Влада, 10 клас, призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секція англійська мова), учасник І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секція теології та релігієзнавства).

Червінко Дар’я, 10 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.