15 листопада у приміщенні школи № 30 відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Учень року» та «Флагмани шкіл Херсонщини». Традиційно кращі учні та педагоги Херсонщини були премійовані одноразовою грошовою винагородою. Учениця 11 класу Москаленко Єлизавета та заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови Бабенко Наталя Миколаївна були відзначені на заході. Церемонія відбулась у теплій, невимушеній атмосфері. Дітям побажали підкорювати нові висоти, примножувати славу рідної громади в Україні та за її межами, бути гордістю для батьків і земляків, а вчителям – професійної майстерності та активної участі у становленні й розвитку системи освіти.

Вперше за 26 річну діяльність школи учениця 7-б класу Шевченко Єлизавета (вч. Корнієнко М.М.) успішно пройшла Міжнародний екзамен КЕТ від Кембриджського університету та підтвердила рівень знань на рівні А2, В1, що значно перевищує рівень англійської мови передбачений програмою для 6-х класів спеціалізованих шкіл.

14 років тому, у 2001 році нашу школу закінчила талановита дівчина Недигалова Анна. «Анюта завжди була завзятою дівчиною з добре розвиненими лідерськими якостями та доброю душею», каже її колишній класний керівник Кальніченко Тетяна Анатоліївна. Але хто ж міг припустити, що вона зможе досягнути дійсно міжнародного рівня визнання. У травні 2018 року Анна Велш (Недигалова) отримала наукову ступінь у Howard Community College, США, штат Колумбія, Меріленд та була обрана головним спікером на весняній церемонії нагородження випускників. В своєму інтерв’ю американській пресі Анна каже: «Ніколи не треба боятися робити помилки, треба лише йти вперед. Я сама перетворилась із дівчини, яка щойно приїхала до цієї країни і хвилювалася під час замовлення піци в місцевому ТРЦ на жінку лідера…».

Учителі та учні школи 57 бажають успіхів Анні Велш (Недигаловій) та пишаються власними випускниками.

Чуклова Вероніка, 7 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови.

Домарацький Антон, 7 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Власенко Ірина, 10 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії,  з трудового навчання, учасник І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секції теології та релігієзнавства, перспективних технологій).

Кісельгоф Анна Євгенівна, 11 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови, учасник І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секція англійська мова).

Коліда Анастасія Олегівна, 11 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, учасник І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секція англійська мова).

Москаленко Єлизавета Сергіївна, 10 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, учасник І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секція англійська мова).

Мруга Дар’я, 6 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

Полторацька Аліна, 10 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та іспанської мови, призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секція лісознавства).

Товкун Влада, 10 клас, призер І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секція англійська мова), учасник І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (секція теології та релігієзнавства).

Червінко Дар’я, 10 клас, призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.