Звiт експеримент за 2017-2018

План дослiдно-експериментальноi роботи

План творчої групи

 

15 листопада у приміщенні школи № 30 відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Учень року» та «Флагмани шкіл Херсонщини». Традиційно кращі учні та педагоги Херсонщини були премійовані одноразовою грошовою винагородою. Учениця 11 класу Москаленко Єлизавета та заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови Бабенко Наталя Миколаївна були відзначені на заході. Церемонія відбулась у теплій, невимушеній атмосфері. Дітям побажали підкорювати нові висоти, примножувати славу рідної громади в Україні та за її межами, бути гордістю для батьків і земляків, а вчителям – професійної майстерності та активної участі у становленні й розвитку системи освіти.

 

Майстер-класи для вчителів англійської мови

23 січня на базі нашої школи, з метою підвищення професійної компетентності вчителів англійської мови та покращення якості іншомовної освіти директором школи Гаврилюк О.С., тренером від Британської ради, заступником директора з навчально-виховної роботи Бабенко Н.М.. та вчителями, які атестуються Петровою Н.О., Чайкою О.В., Звєрєвою Т.В. та Корнієнко М.М. проведено тренінг та майстер-класи для вчителів міста та слухачів КВНЗ Херсонська Академія неперервної освіти.

Захід був присвячений розвитку навичок 21 століття та тісно пов'язаний з реалізацією змістовних інтегрованих ліній нової української школи. Учителі мали змогу практикуватися у використанні інноваційних методів і прийомів викладання мови, виготовляли поробки, вирішували стратегічні питання щодо розвитку учительської громади, а школярі вивчали екологічні, фінансові, природні проблеми англійською мовою. 

У тренінгу та майстер-класах взяли участь головні спеціалісти управління освіти Херсонської міської ради Стойчева І.Б. та Панасюк О.Б., методист медодичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради Гулювата Н.В., методист КВНЗ Херсонська Академія неперервної освіти Єгошева М.П., 25 вчителів міста та 24 вчителя херсонської області. Всі учасники семінару отримали сертифікат від компанії Лінгвіст.

Kinder-Uni

Другий рік поспіль учні 5-х та 6-х класів, які вивчають німецьку мову поглиблено, є студентами дитячого цифрового університету Kinder-Uni та беруть активну участь у мовних конкурсах від Гете-Інституту. Школярі опрацьовують лекції під час занять, відповідно до теми, а у позаурочний час вони вивчають матеріал, що стосується їх інтересів та захоплень.

Виконання завдань з кожної лекції надає учаснику 4 бейджі. Це мотивує учнів опрацьовувати кожну лекцію.

Одним з пріоритетних завдань навчання іноземній мові є надання можливості учням використати набуті знання в реальних, життєвих ситуаціях. Це спонукає дітей до свідомого поглиблення знань з предмета, адже вони розуміють де саме можна використати власні вміння. Протягом участь у конкурсі «Моя школа, моя справа» від Гете Інституту діти мали можливість презентувати свої ідеї щодо покращення та вдосконалення шкільного життя. Цікаві ідеї було оформлено в презентації та мультимедійні проекти, які було надано до онлайн платформи Kinder-Uni для оцінювання спеціалістами.

Вагомою перевагою цифрового університету є повний доступ для широкої громадськості. Вчителі нашої школи організовують роботу Kinder-Uni не тільки на уроках німецької мови, а й протягом індивідуально-групових занять та під час проведення додаткових платних послуг з німецької мови. Завдяки цьому викладання стає цікавішим і діти із задоволенням вчать німецьку мову.

Access

22-23 квітня 2019 року на базі America House, м. Київ пройшов 12-годинний тренінг «Access Camps» для вчителів англійської мови за підтримки Американського посольства в Україні. Тренінг відвідали заступник директора з навчально-виховної роботи Бабенко Н.М. та вчитель англійської мови Клеймьонова Г.Ю. Захід було присвячено роботі з учнями в умовах реалізації компетентнісного підходу та використанні новітніх технологій викладання англійської мови не тільки на уроках, а й в мовних таборах.

Тренер Dr. Holly Arnold поділилася новими формами роботи, дала можливість спробувати кожну з них в дії. Тренінг пройшов в позитивній дружній атмосфері.