Звiт експеримент за 2017-2018

План дослiдно-експериментальноi роботи

План творчої групи

 

15 листопада у приміщенні школи № 30 відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Учень року» та «Флагмани шкіл Херсонщини». Традиційно кращі учні та педагоги Херсонщини були премійовані одноразовою грошовою винагородою. Учениця 11 класу Москаленко Єлизавета та заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови Бабенко Наталя Миколаївна були відзначені на заході. Церемонія відбулась у теплій, невимушеній атмосфері. Дітям побажали підкорювати нові висоти, примножувати славу рідної громади в Україні та за її межами, бути гордістю для батьків і земляків, а вчителям – професійної майстерності та активної участі у становленні й розвитку системи освіти.

 

Майстер-класи для вчителів англійської мови

23 січня на базі нашої школи, з метою підвищення професійної компетентності вчителів англійської мови та покращення якості іншомовної освіти директором школи Гаврилюк О.С., тренером від Британської ради, заступником директора з навчально-виховної роботи Бабенко Н.М.. та вчителями, які атестуються Петровою Н.О., Чайкою О.В., Звєрєвою Т.В. та Корнієнко М.М. проведено тренінг та майстер-класи для вчителів міста та слухачів КВНЗ Херсонська Академія неперервної освіти.

Захід був присвячений розвитку навичок 21 століття та тісно пов'язаний з реалізацією змістовних інтегрованих ліній нової української школи. Учителі мали змогу практикуватися у використанні інноваційних методів і прийомів викладання мови, виготовляли поробки, вирішували стратегічні питання щодо розвитку учительської громади, а школярі вивчали екологічні, фінансові, природні проблеми англійською мовою. 

У тренінгу та майстер-класах взяли участь головні спеціалісти управління освіти Херсонської міської ради Стойчева І.Б. та Панасюк О.Б., методист медодичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради Гулювата Н.В., методист КВНЗ Херсонська Академія неперервної освіти Єгошева М.П., 25 вчителів міста та 24 вчителя херсонської області. Всі учасники семінару отримали сертифікат від компанії Лінгвіст.